Brukowanie, układanie kostki, usługi brukarskie | Koszalin
15042
page,page-id-15042,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Nasza oferta

Projekt bez tytułu_40-min

USŁUGI BRUKARSKIE

Przedsiębiorstwo Ecoax specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług brukarskich. Dysponujemy narzędziami oraz maszynami pozwalającymi na fachowe i sprawne wykonywanie zleceń w atrakcyjnych cenach. Nasz doświadczony zespół tworzą brukarze z wieloletnim stażem pracy. Kompleksowe działania firmy obejmują przygotowanie podłoża, korytowanie, jak i wykonanie podbudowy. Wieloletnia działalność Ecoax w tym zakresie stanowi gwarancję najwyższej jakości wykonania.

MONTAŻ OGRODZEŃ

Zapewniamy profesjonalny montaż ogrodzeń różnego typu, dzięki czemu zyskają Państwo pewność, że ogrodzenie zamontowane zostanie  z należytą starannością. Doświadczenie zdobywaliśmy latami przy pracach nad ogrodzeniami obiektów publicznych, domów jednorodzinnych, osiedli mieszkaniowych oraz prywatnych posesji. Nasi specjaliści przykładają dużą wagę do precyzyjnego wykonania, dlatego Państwa przyszłe ogrodzenie odznaczać się będzie trwałością i długą żywotnością.

Projekt bez tytułu_41-min
Projekt bez tytułu-2

ROBOTY ZIEMNE

Roboty ziemne na ogół wykonujemy przy okazji usług brukarskich dla naszych klientów. Wśród oferowanych przez Ecoax usług w zakresie kształtowania terenu znajdą Państwo m.in.: niwelacje terenu, budowy nasypów, wyrównywanie terenu oraz tzw. wykopy szerokoprzestrzenne (pod stawy i oczka wodne) oraz wąskoprzestrzenne (np. pod fundamenty, ciągi kanalizacyjne, okablowanie lub instalacje wodne i gazowe). Wszystkie prace ziemne wykonujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

DOMY DREWNIANE

Ekologiczne i oszczędne – domy drewniane, wykonywane na indywidualne zamówienie, znalazły swoich zwolenników w krajach skandynawskich i Kanadzie, a obecnie stają się coraz bardziej popularne w Polsce. Firma Ecoax oferuje domy wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zachwycają klientów nie tylko wygodą i oszczędnością utrzymania oraz konserwacji, ale także naturalnym, oryginalnym wykończeniem, które trafi w gust najbardziej wymagających odbiorców.

Projekt bez tytułu-44-min
Własny park maszynowy pozwala nam wykonywać wszelkie prace stolarskie i ciesielskie.

DOMY SZKIELETOWE

Oferujemy bogaty wybór produktów drewnianych, które przygotowujemy na indywidualne zamówienie klienta. Tworzymy m.in. duże konstrukcje drewniane, takie jak domy letniskowe i altany oraz różnego rodzaju drewniane elementy  dekoracyjne do przestrzeni zewnętrznych. Nasze wyroby łączy najwyższa jakość, staranne wykonanie i doskonałe wykończenie. Jesteśmy przekonani, że tworzone przez nas konstrukcje będą dobrze służyć i doskonale prezentować się przez wiele lat.

ARCHITEKTURA OGRODOWA

Zapewniamy szeroki wachlarz usług związanych z tworzeniem i sprzedażą artykułów ogrodowych. Oferujemy budowę drewnianych altan, domków narzędziowych, drewutni i innych budynków ogrodowych, w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb. Wykonujemy na zamówienie solidne ogrodzenia drewniane. W naszej ofercie znajdą Państwo także meble ogrodowe i elementy dekoracyjne, studnie, skrzynie i donice na kwiaty. Wykorzystywane przez nas materiały są zaimpregnowane i zabezpieczone przed wilgocią i działaniem czynników atmosferycznych.

Projekt bez tytułu-47-min
Projekt bez tytułu-45-min

ZABUDOWY TARASÓW, OGRODY ZIMOWE

Nasza firma oferuje realizację projektów budowy tarasów i ogrodów zimowych. Zapewniamy budowę zgodną z Państwa oczekiwaniami i dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Drewniane zabudowy tarasów stanowią nie tylko praktyczne, ale także stylowe i oryginalne wykończenie domu. Z kolei ogród zimowy pozwoli cieszyć się zielenią i świeżym powietrzem, nawet gdy na zewnątrz panować będą ujemne temperatury. Odpowiednia impregnacja używanych przez nas materiały zapewnia, że konstrukcje te będą służyły Państwu przez długie lata.

DREWNIANE WIATY I DACHY

W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór konstrukcji drewnianych, do których trwałości i wytrzymałości przykładamy szczególną wagę. Drewniane wiaty i więźby dachowe stanowią znakomite wykończenie na zewnątrz budynku. Ponadto sprawia, że przestrzeń stanie się bardziej przytulna i pełna niepowtarzalnego charakteru. Gwarantujemy najlepszej jakości materiały i doskonałe wykonanie, dzięki czemu naszymi produktami będą się Państwo mogli cieszyć przez długi czas.

Projekt bez tytułu-46-min